Posłuchajcie co u nas

Realizatorkę przenieśliśmy na górą salę i szykujemy się do organizacji zajęć online dla słuchaczy Akademii Realizacji Dźwięku. Zastanawiamy się, czy nie iść z duchem czasu i zacząć w ogóle prezentować online różnych treści związane z nagrywaniem i obróbką dźwięku. Zobaczymy.

Zastanawiamy się nad udostępnieniem dolnej sali na próby z takim założeniem, że wynajmowalibyśmy ją na cały wieczór jednemu zespołowi. Po każdej takiej próbie czyścilibyśmy i ozonowalibyśmy pomieszczenie, by gotowe było na kolejny dzień. Trzeba to przemyśleć i dajemy sobie jeszcze ten tydzień na wsłuchanie się w głos rozsądku i szepty intuicji. Na razie – próby wstrzymane.

Nagrywamy i miksujemy i to jest teraz jedyny sposób na utrzymanie Fundacji Ramtamtam i jej dwóch pracowników 🙂 Dlatego pozwolę sobie zareklamować nasze usługi 🙂 Realizujemy nagrania lektorskie, reklamowe, zrobimy cyfryzację nagrań analogowych, mix i mastering powierzonych materiałów, nagrania audio video kursów online, przeprowadzimy odszumowanie ścieżek dźwiękowych i poprawę ich brzmienia z filmików komórkowych, wyrównamy nagrania perkusyjne.

Jeżeli Wy lub ktoś z Waszych znajomych będzie potrzebował podobnej usługi, to pamiętajcie o nas 🙂

Pozdrawiamy, uważajcie na siebie i do rychłego zobaczenia!