Nagranie w prezencie

Od 13 lat przychodzą i wracają do nas ludzie, którzy chcą być wyjątkowo dobrze usłyszani. Nagrywamy ich muzykę, nagrywamy głosy, robimy dla nich radiowe reklamy, miksujemy utwory.

W Ramtamtam sprawiamy, że wszystko, co ma być usłyszane dobrze, jest usłyszane jeszcze lepiej. Odwiedź nasze studio nagrań, nagraj swoją ulubioną piosenkę, a my sprawimy, że zabrzmi jak utwór radiowy. Możesz śpiewać do gotowego podkładu, ale jeśli chcesz pełnej profeski, zorganizujemy dla Ciebie sesję z zawodowymi muzykami!

Obmyślasz plan na niezapomniany wieczór panieński? Oto jego niezbędny punkt: wpadacie żywiołowo do Ramtamtam i nagrywacie piosenkę całą ekipą. Za każdym razem, gdy go będziecie słuchać, wieczór wróci jak żywy.

Planujecie wesele? Nagrajcie piosenkę, która będzie dedykacją dla rodziców. Albo… tłem dla waszego pierwszego tańca! Niech te chwile będą tak Wasze, jak to tylko możliwe.

Chcesz obdarować bliską Ci osobę w wyjątkowy sposób? Wykup dla niej sesję w studiu nagrań. Spodziewaj się, że o tym prezencie nigdy nie zapomni.

Ramtamtam – dobre miejsce, by spełniać muzyczne marzenia!

Twoja inwestycja:

Sesja nagraniowa do gotowego podkładu oraz miks i mastering utworu – 400 zł