Zgłoś się na Festival!

 przyjemnością ogłaszamy otwarcie konkursu Sea Ya! Festival vol.3! Zapraszamy zespoły i muzyków do zgłaszania swoich projektów na naszą trzecią edycję tego niepokornego święta niepokornej fali muzycznej, rękodzielniczej i artystycznej. 

Sea Ya! Festival to czas, w którym twórcy i odbiorcy młodej sztuki i kultury spotykają się razem, a podział między nimi zostaje unieważniony. To wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania i czerpania radości ze współtworzenia i współbycia.

W ramach festiwalu, który odbędzie się 19 sierpnia na Skwerze Kuracyjnym w Sopocie, będziecie mieli okazję poznać nowe projekty muzyczne oraz ich młodych twórców. Sea Ya! Festival to także pierwsze tego typu wydarzenie zorganizowane na Pomorzu, więc jesteśmy pełni entuzjazmu i oczekujemy niesamowitych występów.

Koncerty stanowią serce festiwalu, a pięć zespołów zostanie wybranych przez jury Fundacji Ramtamtam. Ważne będą charyzma, repertuar i poziom artystyczny. Jeśli macie pasję i jesteście gotowi podjąć wyzwanie, to jest idealna okazja, abyście mogli zaprezentować swoje umiejętności i zyskać uznanie publiczności.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać, abyście dołączyli do nas na Sea Ya! Festival. Bądźcie częścią tego niezwykłego wydarzenia, które łączy młodą twórczość i kulturę w jednym miejscu. Przygotujcie się na niezapomniane wakacyjne doświadczenie muzyczne i artystyczne! Zgłoś się tu!