Taurus Summer Test!

Taurus Summer Test!

Zapraszamy na letnie testowanie sprzętu Taurusa!
Dzięki współpracy z TAURUS Amplification wyposażyliśmy sale datwo w klasyczny analogowy wzmacniacz basowy T-450, Taurus Qube-450 oraz nowe kolumny basowe TF-210.

Dwa tygodnie, w którym możesz porównać brzmienie swojego basu na Mashall’u, Hartke i Taurusie! Tego lata zadbamy szczególnie o Ciebie 🙂

Wynajmij salę na próbę lub nagranie i sprawdź ze swoim zespołem, które brzmienie basu najlepiej „skleja” Waszą muzykę!

Zapraszamy!

Napisz lub zadzwoń: 601455660, ramtamtam@ramtamtam.pl

Kilka słów o wzmacniaczach:

T-450 to klasyczny analogowy wzmacniacz wyposażony w wyjątkowo skuteczny, zasilacz impulsowy dysponujący bardzo dużą energią dostarczaną do wysterowania stopnia mocy. Dzięki temu wzmacniacz umożliwia uzyskanie bardzo dużej dynamiki dźwięku oraz dużej mocy, zachowując małą wagę i niewielkie gabaryty urządzenia.

Taurus T-450 przeznaczony jest dla zwolenników prostych i skutecznych konstrukcji, łatwych w obsłudze, posiadających tylko to, co niezbędne do uzyskania poszukiwanego brzmienia. Head charakteryzuje się dużą dynamiką oraz selektywnym i czystym dźwiękiem oddającym wiernie brzmienie instrumentu. T-450, tak jak wszystkie modele basowe TAURUS, posiada intuicyjną korekcję barwy tonu z systemem MLO umożliwiającym szybkie ustawienie właściwej barwy instrumentu.
 

 

Taurus Qube-450 to wyjątkowo mały i lekki head basowy o mocy 450W. Jest to swego rodzaju „mikrus” wśród wzmacniaczy basowych. Jego wyjątkowo małe wymiary i waga sprawiają że można go przenosić z taką łatwością jak podręcznego laptopa. Kompaktowość tego head’a to zasługa zastosowania najnowszej technologii rezonansowego zasilacza SMPS oraz wzmacniacza klasy „D” sterowanego klasycznym analogowym preampem. Połączenie tych czynników to niebywała skuteczność, moc i dynamika oraz wierność i selektywność brzmienia jaką oddaje ten wzmacniacz.
Taurus QUBE jest wyjątkowo łatwy i przyjazny w obsłudze, posiada tylko to, co jest niezbędne do uzyskania poszukiwanego brzmienia. Tak jak wszystkie modele basowe TAURUS, posiada intuicyjną korekcję barwy tonu z systemem MLO, umożliwiającym szybkie ustawienie właściwej barwy instrumentu.

 

Klika słów o kolumnie basowej:

W kolumnach z serii „TF” zastosowane są klasyczne głośniki ferrytowe renomowanych producentów. Kolumny z tej serii charakteryzują się niewielkimi gabarytami, zapewniają dobrą dynamikę, szerokie pasmo i selektywność brzmienia. Kolumny wyposażone są w gniazda wyjściowe typu combo SPEAKON + JACK firmy Neutrik oraz 3-pozycyjny regulator poziomu dźwięku głośnika wysokotonowego. Wszystkie kolumny posiadają w górnej części obudowy wpusty montażowe pod nóżki wzmacniacza oraz kolumn umożliwiające wygodne stawianie ich jedna na drugiej. Kolumny z serii „TF” zalecane są do konfiguracji z Head’em Black Line oraz ze wzmacniaczami combo Blek Line oraz Silver Line.