Stwórz własny instrument wirtualny!

Warsztaty – Stwórz własny instrument wirtualny!

Gdynia 17-18 listopada 2023r.

Warsztaty kierowane są do muzyków, kompozytorów, techników realizacji nagrań i nagłośnień, sounddesignerów i wszystkich tych, którzy chcą poznać tajniki tworzenia własnych instrumentów wirtualnych.

Podczas warsztatów nauczysz się podstaw projektowania i tworzenia instrumentów wirtualnych w oparciu o sampling, kodowanie, budowanie GUI oraz elementy graficzne. Stworzysz swój własny instrument, który będziesz mógł wykorzystywać w swoich kompozycjach w ulubionym programie DAW!

Każdy uczestnik warsztatów ma zagwarantowane komputerowe stanowisko pracy oraz potrzebne narzędzia sprzętowe i programowe. Nie musisz znać się na programowaniu, ani na naukach ścisłych, nie musisz być programistą – przyjdź, a zdobędziesz nowe umiejętności.

Warsztaty poprowadzi Rafał Rudawski, kompozytor muzyki filmowej, aranżer, pianista, dyrygent, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Artura Malawskiego w Przemyślu, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej i,. Karola Szymanowskiego w Katowicach, wykładowca Dolnośląskiej Akademii Realizacji Dźwięku. Więcej o prowadzącym można dowiedzieć się na jego stronie: https://www.rafalrudawski.com

Koszt udziału w warsztatach wynosi 800 zł.
Liczba miejsc ograniczona do 10 osób.

Warsztaty odbędą się w Akademii Realizacji Dźwięku w Gdyni, ul. Morska 363.

W sprawie szczegółów dotyczących szkolenia proszę kontaktować się z prowadzącym:
studio@rafalrudawski.com | tel. 881 434 994
https://www.facebook.com/profile.php?id=100077345263679