Jak na próbie – było niesamowicie!

Dziękuję Wam za tak liczne przybycie i moc dobrych słów, które usłyszeliśmy na koncercie! Dziękuję zespołom za występ i ogień na scenie! Dziękuję Hanna Manna z BARTu, że była tak wyrozumiała i pomocna. Haniu, bez Ciebie „roztrzaskalibyśmy się” na końcu imprezy 🙂 Przepraszam, że @Shellfire miał tak krótki występ, w ciągu10 minut ciężko nacieszyć się tak dobrym zespołem. Dziękuję Trupa Trupa i Zespół Gówno, że zagrali z nami i mogliśmy posłuchać utworów z początków naszej działalności!
Maciej, dzięki, że przyjechałeś z Rejkiawiku, by zagrać z The Pin Dolls! Marcinie, dzięki za użyczone kable XLR! Adam AlbińskiJaman JuicesPiotr Ha – dzięki za pomoc w przewiezieniu gratów! Chudy – dzięki za klawisze! MarekMichał – dzięki za wszystko!

Każdy z Was dołożył się do tego, by ten wieczór był niezapomniany, np. spędzając swój wieczór kawalerski na tej scenie! 🙂 Dzięki!

Było niesamowicie!

Prześlijcie nam zdjęcia, opublikujcie je z opisem #jaknapróbie#ramtamtam. Łatwiej je odnajdziemy!

Zagrali z nami:Es & ExIleTAYKACRAH, Said no!, MockheadssplifTrupa TrupaKalafior DeramboZespół Gównoא AlephFang AkompaniamentDywizjon Despektsoundstorm.plSaturationJaywalkerThe Pin DollsShellfire!

Dziękujemy!
Może to kiedyś powtórzymy?

Fot. Ryszard Dominowski