Dziś dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim osobom, z którymi zobaczyliśmy się na Sea Ya! Dziękujemy Wam za świetną atmosferę i dobrą zabawę. Dziękujemy za dobre słowa. Wspieracie nas i młodą kulturę. Dzięki!

Dziękujemy zespołom za ich muzykę, serce i energię na scenie. Dziękujemy Wystawcom za ich twórczość. Dziękujemy obsłudze technicznej za profesjonalizm i zimną krew w trudnych momentach. Dziękujemy wszystkim instytucjom, które pomogły nam dopiąć wydarzenie: MOSiR, Wydział Kultury i Sportu w Sopocie, Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, Sopockie Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Tęczowy Dom”. Dziękujemy osobom, które reprezentują te instytucje i z którymi mamy ogromną przyjemność współpracować, bo dzięki ich zaangażowaniu i pomocy mogliśmy ponownie zrobić coś ważnego dla kultury, z którą obcujemy na co dzień.

Dziękujemy trojmiasto.pl za wsparcie promocyjne, Radiu Norda fm i Radio UG MORS za rozmowy na antenie, nadmorski24.pl za wywiady i obecność na Festiwalu, Cliff Media za video archiwizację emocji 🙂

Dziękujemy za pomoc na miejscu Mikowi, Dawidowi, Jankowi, Szajbie, Arturowi, Maćkowi z Alephów, Maćkowi z Feerii! Dziękujemy każdemu, kto współtworzył z nami te wydarzenie.

Było lepiej i było więcej. Chcemy zrobić jeszcze więcej za rok, więc bądźcie z nami. Sea Ya!